Teamindeling Seizoen 2020-2021

LedenadministratieAlcmaria Flames, Junioren, Nieuws, Senioren, U-08, U-10, U-12, U-14, U-16, U-19

De TC heeft een voorlopige teamindeling gemaakt voor seizoen 2020-2021. Deze indeling dient ook als basis voor de zomertraining, dus spelers worden tijdens de zomertraining ingedeeld in het team hieronder.
Let wel het is een voorlopige indeling. De definitieve indeling zullen we pas in september bekend maken, omdat deze afhankelijk is van onder andere de dispensaties die toegekend worden.

Dit is het eerste jaar dat we alle leeftijdscategorieën in U-teams kunnen vertegenwoordigen. Dat is een hele mijlpaal binnen 4 jaar. Neemt niet weg dat bepaalde teams ‘mager’ bezet zijn, maar deze kunnen we aanvullen met spelers uit de andere teams. Met de inzet van een ieder kunnen we er weer een fantastisch jaar van maken.

De voorlopige teamindeling wordt:

U8

1. Felix Larsson
2. Bertie Shaw
3. Mathilde Siclet
4. Filip Sarkisian
5. Tamir Elshouly
6. Joris Drazdovas
7. Domenico Manna
8. Ricardo Dreyer Fernández
9. Steven Leuver

U10

1. David Fischer
2. Levi van den Berg
3. Sem Brandsma
4. Maxim Hoekstra
5. Yuri Strategier
6. Job Loos
7. Arthur Zagorski
8. Dmitri de Vries
9. Kasper Reus
10. Jules van den Bogaerde
11. Mike de Vries
12. Kasper Zagorski

U12

1. Derek Cheng1
2. Arke Bonnema
3. Ilya Duin
4. Beaurice Piek
5. Casey Hageman
6. Paul Uihlein
7. Nicola Melideo
8. Xavier Corten
9. Sylver Hulzebosch (1)
10. Terje-Jan Geertsma (1)
11. Mus Negenman
12. Ivan Siclet
(1) Kan (in overleg met TC en coaches) indien noodzakelijk ook meespelen met U14 indien noodzakelijk

U14

1. Cyrus van Brunschot (2)
2. Cristian Hoekstra (2)
3. Mika Bakker (2)
4. Mike Bontrop (3)
5. Luca Bos Eyssen (2)
6. Ramses van Brunschot (3)
7. Jules Groot Roessink (3)
8. Indy Baas (2)
9. Jake Wittebrood
10. Bor van Erkelens
11. Bart Kastermans
12. Milan Wiersma
13. Joeri Bechtold
(2) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met Junioren indien noodzakelijk
(3) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met U16 indien noodzakelijk

U16

1. Nils Klemetsö (4)
2. Danique Koghee (4, 5)
3. Hidde Willemse (4)
4. Ryan Bartlett (4)
5. Mats Meser (5)
6. Bryn Eimers (5)
7. Xavi Vunderink (5)
8. Emil Klemetsö (5)
9. Casper Despomare (5)
10. Sam Schickler (5)
11. Hugo Nuij (4)
12. Kaisa Pirinen (5)
13. Paul van den Brink (5)
(4) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met Junioren indien noodzakelijk
(5) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met U19 indien noodzakelijk

U19

1. Bas Brons
2. Binck Kuijpers (6)
3. Joonas Klemetsö (7)
4. Rutger Pranger (6)
5. Amy Dieke
6. Russell Coesel
7. Joey Ballijns
8. Casper van Wordragen
9. Joost Bun
10. Wolf van den Bos (7)
11. Nikolai Klaassen (7)
12. Floor Tamis
13. Mara van Leyen
14. Marc Roosloot (7)
(6) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met Junioren indien noodzakelijk
(7) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met Senioren 1 indien noodzakelijk

Junioren

1. Willem Bot
2. Jens Timmerman
3. Mauro Kramer
4. Jens Pranger
5. Tom Molenaar-Vrieling
6. Shaan Holmstrom
7. Damian van Leeuwen
8. Mees Postma

Senioren 1

1. Thom Deerenberg (8)
2. Lorenzo Jongejan
3. Alphonso Grau
4. Bryan van Veen
5. Boris Hubert
6. Antonio Jongejan
7. Justin Kroes
8. Rick Brekelmans
9. Martijn Kooijman
10. Jaïr de Paauw
11. Kevin Zwijsen
12. Jesse Zant
13. Rombard Deerenberg
(8) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met U19 indien noodzakelijk

Senioren 2

De TC kijkt er naar om deze grote groep op te delen in twee groepen, trainingsleden en wedstrijdleden.
1. Jan de Vries
2. Jairo van den Heuvel
3. Yaël Monkou (9)
4. Yke Zevenboom
5. Monique Nijman (9)
6. Sander Rijnbergen
7. Jeremy Proost
8. Mick van Est
9. Maxim Chepelev
10. Thomas Telsnig
11. Martin Brandsma
12. Diederik van Gelder
13. Emmanuel Siclet
14. Daniele Melideo
15. Minne Boelens
16. Henno Karsten
17. Thomas Zagorski
18. Andreas Uihlein
19. Jean Dekker
20. Wouter Smit
21. Yvo Hilverink
22. Job Bosch
23. Miel Rozendaal
24. Henk Jan Pranger
25. Herman Hoekstra
26. Peter-Paul Rang
27. Merijn Vunderink
28. Marco Verstraaten
29. Norbert van Leyen
30. Michel Hulzebosch
31. Maurits van Brunschot
32. Tony van den Brande
33. Dominique Marchildon
(9) Kan (in overleg met TC en coaches) eventueel ook meespelen met U19 indien noodzakelijk